Profesionální a lidský přístup a poradí jen to, za čím si stojí a to co by sjednal pro sebe a svou rodinu. Vysvětlil mi rozdíl mezi průběžným placením poplatku z investice a klasickým způsobem, kdy většina vaší investice jde na provizi poradci a tím mi pomohl ušetřit peníze a dal flexibilitu v dlouhodobém horizontu investici měnit podle situace na trhu. Sám přiznal, že to jde na úkor jeho odměny, ale je to styl, kterým to chce dělat dlouhodobě a pomáhat tak spoustě klientům. Zároveň mi pomohl na životním pojištění zvýšit plnění o 100% za stejnou cenu, kterou jsem platil s předcházejícím poradcem. Jsem s jeho prací opravdu spokojený a aktivně s ním budu pokračovat ve spolupráci.
Pan Macalík, mi vždy dobře poradil a pomohl. Má přehled o nových produktech a zajímá se o mou aktuální situaci. Vzhledem k tomu, že jsem nemocná, tak si především vážím toho, že nevzdal hledání vhodné pojišťovny, která mě příjme i přes můj zdravotní stav - téměř bez výluky. Svou práci dělá velmi dobře a ke svým klientům přistupuje zodpovědně s dobrým úmyslem pomoct.
Karlův přístup k práci je svědomitý, zodpovědný. A dle mých vlastních zkušeností vychází vstříc klientovi, jeho požadavkům a přáním. Jeho klientem jsem čtvrtým rokem. Poprvé jsem se na něj obrátil s prosbou o "vysvobození" z tíživé situace, do které mě přivedl jiný poradce, který dělá špatné jméno dobrým a férovým lidem, jako je Karel Macalík. Ochotně se mě ujal a situaci vyřešil v můj prospěch. Za roky spolupráce mi na běžných účtech, spořicích účtech a pojistkách ušetřil spoustu finančních prostředků, které jsem mohl investovat pro své potěšení. Dnes každý svůj finanční krok řeším pouze s ním. Za sebe mohu Karla Macalíka vřele doporučit.
S panem Macalíkem spolupracujeme již od roku 2008, nejprve jsme řešili finanční poradenství na úrovni firemních financí a později nám začal optimalizovat i rodinné finance. Orientuje se nových trendech, zná daňové úspory a dokáže vše naladit tak, abychom volné prostředky vždy investovali tak, jak je v našem životním období nejefektivnější. Oceňujeme nejen jeho profesionální přístup, ale také lidský přístup, kdy nám nejen dobře poradí, ale také vše vysvětlí, abychom si byli budoucností našich financí opravdu jisti. Za sebe mohu jen doporučit.
S panem Macalíkem spolupracuji již třetím rokem. Za dobu spolupráce mi pomohl vyřešit mé trable s financemi. Ušetřil mi na běžném účtu poplatky, které si brala má původní banka a jen tímto krokem jsem ušetřila 200 Kč měsíčně. Navíc mi nová banka posílá 1% úrok, takže na běžném účtu i vydělám, a to se mi líbí. Po tomto kroku jsem s ním řešila spousty dalších věcí. Vyřešila jsem s ním rizikové životní pojištění, kde jsme udělali předocenění a pojišťovna mě přijala do pojištění bez výluk a přirážek, i když jsem měla pár zdravotních problémů. Spoření vždy řešíme jen prostřednictvím investic, kde se neplatí velké poplatky, jako tomu je například u investičního životního pojištění. Za sebe mohu pana Macalíka jen doporučit.
S panem Karlem Macalíkem řešíme finanční zajištění rodiny přibližně 5 let. Jsme spokojeni,vždy nám doporučí co je pro nás aktuálně nejvhodnější a hlavně má opravdu přehled. Informuje nás o změnách a novinkách. Při řešení našich investic stornoval provizi, která mu byla dopředu vyplacena a nechal si místo toho vyplácet postupný poplatek. Má naši plnou důvěru a my máme o starost méně.
Pan Macalík je nejlepší poradce se, kterým jsem měl tu čest. Vždy byl na schůzku řádně připraven. Dokáže poradit na velice odborné úrovni. Je vidět, že ho problematika velmi zájímá a má ji nastudovanou do hloubky. Vždy mne dokáže seznámit s novou aktuální situací na trhu a doporučit případné nejefektivnější řešení. Je zaměřen především na dlouhodobou spokojenost klienta. Není jedním z těch, které zajímá jen vlastní provize! Bez jediného zaváhání ho rád doporučím. Michal Kubíček
Finanční specialista a expert na úspory pan Karel Macalík nám, po předchozí pečlivé analýze, vnesl do rodinných financí pořádek, za což jsme mu neskonale vděční. Je to slušný člověk s vrozenou empatií a diskrétností, což je pro nás důležité, přece jen jde o soukromé informace. Finanční poradce by měl s klienty budovat dlouhodobý vztah, udržovat s nimi pravidelný kontakt a to se panu Karlovi daří. Máme dvě děti a tak jak se nám postupně rodily, stejně tak docházelo k úpravám fin.produktů, jako třeba úrazové pojištění (u syna jsme již 3x využili) a doporučená pojišťovna plnila okamžitě. Závěrem bych ještě ocenil jeho trpělivost, ne vždy se dokážeme rychle rozhodnout a pan Karel nemá problém nás třeba 5 x za sebou navštívit a poskytnout nám nabídky dle našich potřeb. Takže děkujeme a jen tak dál ?
Pan Macalík má skvělý přístup ke klientům. Vždy se zajímá o to, co chce klient a neřeší svůj prospěch. Viděl jsem v nabídce o pojištění auta, že mi nemusel dát žádnou obchodní slevu a mohl dát maximálně 30%. Dal celých 30%. Jsem naprosto spokojen s jeho přístupem.
Před lety jsem pracovala 14 let jako finanční poradce a když jsem se rozhodla tuto činnost ukončit, věděla jsem, že své klienty můžu s čistým a klidným svědomím předat do rukou pana Karla Macalíka. Znám ho jako velmi spolehlivého, slušného a pracovitého člověka. Ve finančním světě patří mezi ty odborníky, pro které je prvořadá spokojenost klienta. Naprosto mu důvěřuji a vřele doporučuji všem, kteří potřebují poradit a pomoci s rodinnými financemi.
S panem Macalíkem já a moje rodina spolupracujeme již 3 roky. Pomohl nám zajistit pro děti rizikové pojištění bez spoření na důležitá zdravotní rizika, jako je invalidita, vážné nemoci a trvalé následky. Já chtěla řešit i drobné úrazy a už jsme měli plnění. Také nám při zakoupení nového vozidla pomohl s nastavením havarijního pojištění a povinného ručení, kde zajistil maximální možné slevy a díky tomu platíme velmi málo. Děkujeme panu Macalíkovi za jeho přístup, a když budeme něco příště potřebovat, tak se na něj obrátíme.
Karel Macalík má skvělý přístup, jako poradce. Zajímal se o to, co potřebuji. Nechtěla jsem limity omezené kilometry, jak bylo v mé původní pojistce u Allianz, ale mít neomezené množství najetých kilometrů. Nejlépe vyšla pojišťovna Kooperativa, u které se mohlo dát maximálně 30% obchodní slevy, ale také nemuselo. Pan Macalík to co mohl, tak dal a ušetřil mi za mé povinné ručení celých 30%. Jsem naprosto spokojená s jeho přístupem.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

8 tipů, jak ušetřit peníze

zpracováním osobních údajů